Sharika-Asma

Ніжне створіння природи -це плетиста троянда Sharika-Asma, що поєднує в собі витонченість і гармонію відтінків. Користується великим попитом серед садівників, оскільки вважається найоригінальнішою і елегантною серед плетистих троянд.

В одній кисті троянди Sharika-Asma утворюється 3-5 великих, пишних квіток білосніжного відтінку з яскраво-рожевою облямівкою по краях хвилястих пелюсток. Найкрасивіша стадія у цієї троянди в напіврозпуску. Діаметр квітки 8-10 см, пелюстки в кількості 35-45 ідеально розташовані. Цвітіння кожного бутона тривалістю 10-14 днів супроводжується благоухаючим тонким ароматом.

Висота троянди сягає 2-3 м, а ширина 2 м, тому слід заздалегідь вибирати місце посадки. Особливу пишність куща надає темно-зелене листя з сизим відливом. Так як ця троянда є досить сильною плетистою трояндою, то потрібна міцна опора, у якості якої відмінно підійде цегляна стіна будинку або альтанка для відпочинку. Цей сорт троянди володіє високою зимостійкістю і стійкістю до хвороб. На сьогоднішній день троянда Sharika-Asma є сама вишука  плетиста троянда.