Павлине око (Peacock Eye)

Цей сорт цілком виправдовує свою назву, віртуозно змінюючи маски і обличчя, і лише однією своєю присутністю в саду піднімає оточуючим настрій. Павине око практично не має однакових квіток на кущі - всі вони більшою чи меншою мірою мають малиново-рожевий, насичено-полуничний, жовтий (від блідо жовтого на зовнішній поверхні пелюстки, до яскраво-жовтого в центрі внутрішнього) кольору.

Також не рідкість для цього сорту більш світлі смужки і цяточки на поверхні пелюстки. Махрові квітки (близько 40 пелюсток) вражають різноманітністю форм, а за рахунок злегка гофрованого краю пелюстки вони завжди мають якусь легкість.

Цю троянду любителі квітів часто асоціюють з хамелеоном, а її забарвлення нерідко називають «помітною». Окрім яскраво, ефектного забарвлення, може похвалитися високою стійкістю до хвороб та морозів. Красу високих кущів (близько 3-х метрів) з безліччю квіток, що досягають у діаметрі 9-11 см розташованих як поодиноко, так і зібраних в суцвіття, підкреслює здорове, блискуче, шкірясте листя насичено зеленого кольору. Вагомим «плюсом» в характеристиці цієї троянди стане гарна стійкість до дощів та спеки.