Біла махрова грунтопокривна

Ґрунтопокривна троянда Свані (Swany) по праву вважається однією з найкращих троянд цієї групи, що походить від двох вічнозелених троянд. Ця біла махрова троянда стала першим сортом Meilland серед ґрунтопокривних троянд.

Короткий опис ґрунтопокривної троянди Свані (Swany):

  • кущ троянди Свані (Swany) розлогий в діаметрі від 80 до 200 см, висота до 40 см, що стелиться. Декоративного вигляду надає дрібне вічнозелене листя, темно - зеленого кольору. Форма куща вигідно виглядає при посадці на схилі. Можна використовувати як невисоку плетисту троянду.
  • Квітки чистого білого кольору, з ніжно-рожевим тоном в центрі, густомахрові, кількість пелюсток може досягати 95 штук. З’являються в кистях по 5 – 20 шт., на досить довгих стеблах в формі розеток, діаметр квітки 5 – 6 см;
  • аромат – невиражений;
  • цвітіння рясне і тривале – до пізньої осені;
  • сорт троянди Свані (Swany) володіє високою зимостійкістю і стійкістю до хвороб.

Вічнозелене листя і безліч білих, повітряних квіток ґрунтопокривної троянди Свані огорнуть Ваш сад особливим шармом ніжної краси. Купити недорого саджанці ґрунтопокривної троянди Свані (Swany) можна в інтернет-магазині «Яскрава Клумба». Ми гарантуємо Вам високу якість продукції за оптимальною ціною.