Белая Сенсация (White Sensation)

Сорт троянди Біла сенсація - це англійська троянда, характеризується сильним ароматом та багатством цвітіння. Квіти сніжно-білого кольору, густомахрові. Квітка діаметром 10-12 см. Сорт повторно квітучий. Кущ сильнорослий, прямостоячий, гіллястий, висота 80-90 см, діаметр 60-80 см.

Ви можете зустріти назву «Старовинні троянди» в сучасних каталогах продавців саджанців троянд. Так називають сучасні троянди з особливою формою квітки. Але справжні Старі троянди - зовсім інші! Старими, в садовій класифікації, називають сорти троянд, відомі до появи чайно-гібридних троянд (1867 р.) і які з того часу залишилися без змін. Це група троянд, які мають гібридне походження та втратили вигляд шипшин. Ці троянди сповнені витонченості та шарму, але в популярності поступилися сучасним трояндам.

Сучасні кущові троянди зі старовинною формою квітки - в останні роки набули мега-популярність. Їх називають, англійськими, романтичними, ностальгічними трояндами. У більшості таких троянд великі махрові квітки у формі чаші, які в повному розпуску стають квартированими, тобто утворюють чотири розетки пелюсток в обрамленні крайніх. Це стійкі сучасні сорти троянд від різних оригінаторів. У багатьох сортів є властивість при наявності опори - давати довгі пагони, що дозволяє вирощувати їх як невелику плетистую троянду.

Найпопулярнішим селекціонером троянд цього типу став Девід Остін. «Остінкі» або «англійські троянди» - заслужено користуються любов'ю в світі садівників. Ці троянди мають сильний приємний аромат. У нашому розпліднику ми професійно вирощуємо троянди.